Czyszczenie? Zmywanie? Zrobi to Winterhalter!

Higiena kuchni to istotny element Dobrej Praktyki Higienicznej i systemu HACCP. Ważne jest to, by dbać o czystość nie tylko miejsc, ale sprzętu, narzędzi i naczyń, których używamy do przygotowania jedzenia. W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć zmywarki, która umyje za nas naczynia czy szkło, oszczędzając w skali miesiąca bardzo dużo czasu. Którą wybrać? Spójrzmy, co ma do zaoferowania Winterhalter sklep.

Zmywarki bistro

Dla klasycznych lokali, w których jedzenie nie jest wydawane na olbrzymią skalę, wystarczy w zupełności zmywarka, do której można włożyć wszystko, co akurat chcemy umyć – garnki, talerze, szklanki i sztućce. Jej komora jest zaprojektowana tak, że na każdą z tych rzeczy znajdziemy odpowiednie miejsce w specjalnych, sprzedawanych razem ze zmywarkami oraz osobno, na sztuki, pojemnych, wykonanych z plastiku lub metalu koszów. Zmywarki Winterhalter są wyposażone w dotykowy panel sterujący „touch screen”, dzięki któremu obsługa to przysłowiowa pestka, dwa eliptyczne pola myjące, a także różne programy dostosowujące intensywność mycia i pobór energii do poziomu zabrudzenia zawartości. W trosce o czystość naczyń, sprzęt Winterhalter wyposażony został w program samoczyszczenia oraz wydajne pompy. Płukanie odbywa się pod ścisłą kontrolą – dzięki termostopowi bojlera nie grozi nam nieskuteczne płukanie w zbyt niskiej temperaturze.

Zmywarki do zadań specjalnych

Jeśli w Twoim lokalu zmywarka myje tony naczyń praktycznie non stop, na pewno rozważ kupno osobnych zmywarek do talerzy, sztućców czy szkła. Ich zaletą jest to, że nie musisz pieczołowicie rozmieszczać przeróżnych naczyń w jednej komorze, a potem dokonywać żmudnej segregacji przy ich wyjmowaniu. Każde urządzenie myje co innego, a ty oszczędzasz sporo czasu. Winterhalter sklep oferuje przeróżne modele zmywarek do szkła czy sztućców, w różnych rozmiarach, spośród których bez problemu można wybrać ten, który pasuje do lokalu i spełnia konkretne wymagania.

Winterhalter sklep oferuje także zmywarki kapturowe. Model PT-500 zmywa szybko i wydajnie w trzech, dostosowanych do poziomu zabrudzenia programach, przy pomocy nowych, eliptycznych pól i specjalnych dysz, które zapewniają duży zasięg zmywania w każdym miejscu i w każdym załamaniu. Zmywarka kapturowa PT-500 wyposażona jest w czujnik przecieków, monitorujący niekontrolowany wyciek wody i w razie potrzeby blokujący jej dopływ, oraz system aktywnego zarządzania energią, który pozwala skrócić czas ogrzewania nawet o połowę! Hitem w kwestii oszczędności energii jest natomiast model PT-XL EnergyPlus, której duże wymienniki ciepła zapewniają maksymalną wydajność i optymalny klimat w pomieszczeniach kuchennych, oraz istotne zmniejszają koszty eksploatacji sprzętu.

W ofercie Winterhalter znajduje się jeszcze wiele przeróżnych zmywarek, także tych, które oferują transport koszy. Każdy znajdzie sprzęt gastronomiczny na miarę swoich potrzeb i możliwości.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *