Muszynianka – smak wyjątkowych składników

Jest taka woda, o której nie sposób zapomnieć. Jej charakterystyczny smak pozostaje z człowiekiem nawet wówczas, gdy butelka jest już pusta. To woda o wyjątkowych składnikach.

 

Woda Muszynianka – cenna i zdrowa 

 

Są takie miejsca, w których człowiek odzyskuje zdrowie, siły i nadzieję. Jednym z nich jest Uzdrowisko Muszyna. Ta sama Muszyna nad Popradem, z której pochodzi Woda Muszynianka. Niezwykłe walory klimatu i tamtejszych źródeł wciąż zaskakują i przyciągają, zaś teren Popradzkiego Parku Krajobrazowego to samo serce muszynianki. 

 

Zalety wody i jej unikalny skład

 

Są takie wody, których składniki zaskakują swoim działaniem. Muszynianka należy właśnie do nich. Łatwo ją zresztą rozpoznać po charakterystycznym smaku, wskazującym na obecność minerałów. Są to najcenniejsze z pierwiastków, a mianowicie: magnez i wapń oraz duża ilość wodorowęglanów sprzyjających procesom trawiennym. Zawartość magnezu w butelce wody pokrywa dzienne zapotrzebowanie na ten pierwiastek, wzmacnia układy: odpornościowy, nerwowo – mięśniowy, krążenia i zmniejsza podatność na stres. Wapń natomiast hamuje proces osteoporozy oraz zbytniej krzepliwości krwi. Właśnie z tego powodu Muszynianka jest uznawana za wodę zdrowotną. 

 

Rodzaje Muszynianki

 

Woda Muszynianka jest wodą o wysokim stopniu mineralizacji, magnezowo – wapniową i alkaliczną. Ma charakterystyczny smak, którego nie sposób pomylić z żadnym innym. Występuje w kilku wariantach:

– Muszynianka

To naturalna woda mineralna wapniowo – magnezowa niskonasycona i średnionasycona COdostępna w butelkach 1 l  i 1,5 l oraz w opakowaniach zbiorczych po 6 sztuk.

– Muszynianka Plus

To naturalna woda mineralna magnezowa niskonasycona i średnionasycona COdostępna w butelkach 0,6 l i 1,5 l oraz w opakowaniach zbiorczych po 8 sztuk i po 6 sztuk.

– Muszynianka w szklanej butelce

To naturalna woda mineralna magnezowa niskonasycona i średnionasycona COdostępna w butelkach szklanych 0,3 l i 0,7 l oraz w opakowaniach zbiorczych.

Woda mineralna Muszynianka to woda o wyjątkowym składzie, która na pewno pozostanie z Wami na dłużej. Pokochacie jej smak oraz zdrowotne właściwości. 

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *