Dobre miejsce do zjedzenia posiłku w Szczecinie

Wyobraź sobie, że Twoje jedzenie tworzy z napojem perfekcyjne połączenie, dzięki czemu Twoje kubki smakowe zostają pobudzone jak nigdy, a Ty nie możesz się doczekać, kiedy znów tego doświadczysz. Brzmi zbyt idealnie? Daj się zaprosić do Starej Komendy i sprawdź sam!

Często zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść? Szczecin to miejsce, które sprzyja prawdziwym ucztom, a dobra uczta składa się z wysokiej jakości jedzenia i picia. Stara Komenda to miejsce, gdzie nie tylko znajdziecie tradycyjne staropolskie dania, ale również wyśmienite browary, które sami ważymy!

Jaki jest sekret naszego piwa? Poza tym, że robimy je w swoim browarze rzemieślniczo, staramy się dopasowywać ich kompozycje do naszego menu, aby odwiedzający nas goście mieli poczucie, że nigdy wcześniej nie doświadczyli tak przemyślanej kompozycji smaków.

Nie lubisz tego typu jedzenia? Nie martw się, o Tobie też pomyśleliśmy! Nasi kucharze to długoletni specjaliści w swojej dziedzinie. Dzięki temu mają doskonałe wyczucie smaku i wiedzą, jak łączyć składniki, by tworzyły unikalne połączenia. Ich doświadczenie i kreatywność daje swój wyraz w naszym menu sezonowym, które aktualizujemy na bieżąco o atrakcyjne potrawy i napoje.

Odwiedziny w Starej Komendzie dostarczają nie tylko wrażeń smakowych, ale także historycznych! Nasz lokal mieści się w zabytkowym budynku Komendantury Garnizonu Wojskowego z 1867r., a sam jego wystrój nawiązuje do zachodniopomorskiej tradycji piwowarskiej.

Stara Komenda to pierwszy taki browar restauracyjny w Szczecinie. Jesteśmy małym, rodzinnym zakładem, który stawia przede wszystkim na naturalne i świeże składniki. Chcemy kultywować zwyczaj piwowarski w naszym mieście, dlatego należymy do Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Pomorza Zachodniego. Jesteśmy dumni, że nasze browary zostały wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów, firmy, wycieczki zorganizowane, a także osoby chcące zaprosić w nasze progi większą ilość gości na imprezę okolicznościową. Gwarantujemy, że wszystkie osoby, którym zależy na smacznym jedzeniu, dobrym piwie, rodzinnej atmosferze oraz atrakcyjnym wnętrzu, nie zawiodą się wizytą w Starej Komendzie!

Przyjmujemy rezerwacje telefoniczne pod numerem telefonu: +48 91 4234445 oraz pod adresem email: biuro@starakomenda.pl Uprzejmie prosimy o telefony we wcześniejszych godzinach popołudniowych, wieczorem staramy się odbierać telefon w miarę możliwości. W sprawie większych rezerwacji, prosimy o kontakt z wyprzedzeniem.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *