Catering jak marzenie

Któż nie marzy o tym, aby nie musieć na co dzień gotować, a rano zjeść gotowe smaczne śniadanie. Okazuje się, że nie są to marzenia ściętej głowy, przeznaczone wyłącznie dla bogaczy.

Ty decydujesz

Warszawska firma cateringowa, która zajmuje się przygotowywaniem potraw i dostarczaniem ich do domów klientów, lub pod inny wskazany adres, może spełnić te marzenia. Każdego dnia będzie na ciebie czekało śniadanie, przyrządzone ze składników, które lubisz, czy zgodnie z zasadami diety, jakiej przestrzegasz. Dostaniesz je do domu o godzinie, która ci najbardziej odpowiada – ty o tym decydujesz. A oprócz śniadania otrzymasz także drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Ty jesteś najedzony, a twoja kuchnia może nadal lśnić czystością. To kuszące rozwiązanie. Wystarczy skorzystać z oferty, jaką ma catering dietetyczny – Warszawa Rembertów to jedna z dzielnic, do której dostarczane są przez firmę dania. Firma oferuje tak zwaną dietę pudełkową, co znaczy po prostu tyle, że każde danie umieszczone jest w pudełku i dostarczane w ten sposób klientowi.

Zacznij od konsultacji

Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim wygoda – ktoś przygotowuje wszystkie posiłki za nas, a w dodatku są one smaczne i zdrowe. Firma spełnia także szczególne wymagania swoich klientów, którzy często przestrzegają różnego rodzaju diet i mają swoje upodobania kulinarne. Warszawska firma przygotowuje catering dietetyczny, opierając swoje menu na zaleceniach dietetyka i tym samym gwarantując zdrowe dania. Wśród jej propozycji znajdziemy między innymi dania bez laktozy czy posiłki bezglutenowe. Droga do skorzystania z usług firmy jest niezwykle prosta. Jeżeli mamy jakieś pytania lub wątpliwości, wystarczy zadzwonić, a konsultant firmy wszystko nam wyjaśni. Następnie jest czas na rozmowę z dietetykiem, który wskaże nam nasze zapotrzebowanie kaloryczne i zaproponuje dietę. Wówczas firma zamawia świeże i zdrowe produkty, a następnie przygotowuje potrawy, które wkrótce trafią do twojego domu.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *